Jedlá soda bez protispékací látky, E500 (ii) 1000 kg   (SO-0009)

Jedlá soda E500 (ii) bez protispékací látky 25 kg - jinými slovy hydrogenuhličitan sodný je pomocná látka přidávána do potravin označená symbolem [E500 (ii)]. Vyskytuje se ve formě bílého krystalického prášku. Používá se v mnoha odvětvích potravinářského průmyslu, léčitelství a jako ekologické čisticí prostředky v domácnostech (je součástí prášku na pečení a tablet používaných v léčbě překyselení žaludku). Používá se také v pěnových hasicích přístrojích (jako pěnicí složka).

Hydrogenuhličitan sodný dostupný v balení:

 • 5 kg kyblík
 • 25 kg pytel
 • 300 kg polopaleta
 • 1000 kg paleta
 • Prodejní cena bez DPH / ks
  21 120,70 Kč
  Prodejní cena s DPH / ks
  25 556,00 Kč
  Jedlá soda, E500 (ii) hydrogenuhličitan sodný vyskytuje se ve formě bílého krystalického prášku. Jako přísada do potravin má kypřicí vlastnosti díky uvolňování plynu (oxid uhličitý), což zvyšuje objem těsta; jako regulátor kyselosti mění nebo kontroluje kyselost nebo zásaditost potraviny; jako nosič v potravinářských enzymech a živinách.

  Jedlá soda se používá také v domácnostech jako univerzální čisticí prostředek. Jedná se o ekologický přípravek doporučovaný pro alergiky. Jako suchý prášek, pasta nebo roztok je vynikajícím prostředkem pro úklid kuchyně (čištění plynového sporáku, mikrovlnné trouby, připálených hrnců, odstranění sraženiny z kávy a čaje, odstranění pachů z ledničky, čistění příborů) koupelny (čištění dlažby a spár, čištění sprchového koutu) a čištění stříbra, armatury, renovace koberců a rohožek. Také se používá k odstranění nepříjemných pachů z bot, koberců a pro čištění potrubí, odpadů v umyvadlech, dřezech nebo vaně.

  Forma: prášek, malé krystaly
  Obsah uhličitanu sodného NaHCO3: min. 99,0 %
  Číslo CAS: 144-55-8
  Dostupnost:
  expedice 2 až 5 dnů
  Č.zboží:
  SO-0009
  Č.zboží Název zboží Dostupnost Cena/MJ
  SO-0007-K
  b
  Jedlá soda E500 (ii) bez protispékací látky (soda bicarbona) - jinými slovy hydrogenuhličitan sodný je pomocná látka přidávána do potravin označená symbolem [E500 (ii)]. Vyskytuje se ve formě bílého krystalického prášku. Používá se v mnoha odvětvích potravinářského průmyslu, léčitelství a jako ekologické čisticí prostředky v domácnostech (je součástí prášku na pečení a tablet používaných v léčbě překyselení žaludku). Používá se také v pěnových hasicích přístrojích (jako pěnicí složka). Hydrogenuhličitan sodný dostupný v balení: 5 kg 25 kg pytel 300 kg polopaleta 1000 kg paleta
  Skladem 190,00 Kč s DPH/ks
  SO-0008
  Jedlá soda E500 (ii) bez protispékací látky - jinými slovy hydrogenuhličitan sodný je pomocná látka přidávána do potravin označená symbolem [E500 (ii)]. Vyskytuje se ve formě bílého krystalického prášku. Používá se v mnoha odvětvích potravinářského průmyslu, léčitelství a jako ekologické čisticí prostředky v domácnostech (je součástí prášku na pečení a tablet používaných v léčbě překyselení žaludku). Používá se také v pěnových hasicích přístrojích (jako pěnicí složka). Hydrogenuhličitan sodný dostupný v balení: 5 kg kyblík 25 kg pytel 300 kg polopaleta 1000 kg paleta
  expedice 2 až 5 dnů 7 669,00 Kč s DPH/ks
  Prodejce:
  INFOLINKA
  INFOLINKA
  Mail
  info@distripark.cz
  Telefon
  558769166