DRAGON FIX STRONG Montage adhesive WHITE 140 g montážní lepidlo   (DKMFS140_TD_INT1G)

Bílé. Hotové pastovité lepidlo určené k práci v konstrukci s vynikající počáteční přilnavostí
pro typické podklady ve stavebnictví. Neobsahuje organické rozpouštědla.

Perfektní pro lepení prvků ze dřeva, kovu, keramiky, skla, překližky, materiálů podobných dřevu, PVC, polystyrenu, polyuretanu a dalších plastů na všechny běžné minerální podklady používané ve stavebnictví. Určeno pro vnitřní i venkovní použití.
Prodejní cena bez DPH / ks
49,60 Kč
Prodejní cena s DPH / ks
60,00 Kč
1. Lepené plochy vyrovnejte, očistěte, odmaštěte, např. „denaturovaným lihem DRAGON a osušte. Odstraňte starý nátěr, např. Pomocí DRAGON „Odstraňovače barev a laků. Alespoň jeden z lepených povrchů musí být porézní.
2. Práce by měly být prováděny při teplotě od + 5 °C do + 30 °C
3. Naneste lepidlo v bodech nebo pruzích na podklad nebo lepený prvek.
4. Spojte lepené prvky dohromady a přibližně 30 sekund je pevně přitlačte. Odstraňte přebytečné lepidlo vlhkým hadříkem. Prvky je možné umístit bez jejich odstranění ze základny po dobu přibližně 10 minut po nanesení lepidla. Pokud jsou upevněné prvky obzvláště těžké, měly by být znehybněny, dokud lepidlo zcela nevytvrdne.
5. Spoj získá plnou pevnost po 48 hodinách.
6. Po dokončení prací obal těsně uzavřete.
7. Špinavé nástroje a čerstvé skvrny očistěte vodou.
8. Po zaschnutí lze lepidlo odstranit pouze mechanicky.

EUH208: Obsahuje reakční směs 5-chlor-2-methyl-2h-isothiazol-3-onu a 2-methyl-2h-isothiazol-3-onu (3: 1), 2-methyl-2H-isothiazol-3-onu 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -on. Může vyvolat alergickou reakci.

Ošetřený produkt: tetrahydro-l, 3,4,6-tetrakis (hydroxymethyl) imidazo [4,5-d] imidazol-2,5 (lH, 3H) -dion (TMAD); reakční směsi 5-chlor-2-methyl-2h-isothiazol-3-onu a 2-methyl-2h-isothiazol-3-onu (3: 1), 2-methyl-2H-isothiazol-3-onu, 1, 2-benzoisothiazol-3 (2H) -on.

Produkt by měl být přepravován a skladován v těsně uzavřeném originálním obalu při teplotě mezi + 5 °C a + 30 °C. Chráňte před dětmi. Během prací a po jejich dokončení by měla být místnost větrána, dokud nezmizí charakteristický zápach. Zmrazené lepidlo trvale ztrácí své vlastnosti. Nelepí na PP, PE, PTFE. Před použitím zkontrolujte odolnost materiálu vůči lepidlu. Alespoň jeden z lepených povrchů musí být porézní a savý.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
DKMFS140_TD_INT1G