DRAGON Wood adhesive D3 750 ml lepidlo na dřevo   (DKDD3750_2_INT1G)

Vysoce kvalitní, jednosložkové, na bázi disperze polyvinylacetátu, bez organických rozpouštědel, třída odolnosti proti vodě: D3, bílé, vnitřní a venkovní použití, trvalé, silně vytvrzující, extra rychlé, bezbarvé po zaschnutí.

Aplikace: určeno pro lepení dřeva, bloků a dřevotřískových desek, překližky a jiných materiálů na bázi dřeva. Pro vnitřní i venkovní použití na místech, která nejsou vystavena přímému a dlouhodobému kontaktu s vodou.
Prodejní cena bez DPH / ks
129,80 Kč
Prodejní cena s DPH / ks
157,00 Kč
Návod k použití:
1. Lepené prvky je třeba důkladně očistit a odmastit acetonem. Odstraňte staré zbytky barvy.
2. Práce by měly být prováděny při teplotě mezi + 10 °C a + 30 °C.
3. Relativní vlhkost vzduchu by měla být mezi 40% a 70%. Lepené dřevo by mělo být suché s obsahem vlhkosti 8% až 12%.
4. Naneste tenkou vrstvu lepidla na jeden ze spojovaných povrchů, spojte lepené prvky dohromady a pevně přitlačte. Při lepení tvrdého dřeva naneste lepidlo na oba lepené povrchy. 5. Spoj získá plnou mechanickou pevnost přibližně po 24 hodinách.
6. Špinavé nástroje a čerstvé skvrny očistěte vodou. Zaschlé skvrny je třeba po namočení v teplé vodě odstranit mechanicky.

EUH208: Obsahuje reakční směs 5-chlor-2-methyl-2h-isothiazol-3-onu a 2-methyl-2h-isothiazol-3-onu (3: 1), 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -onu . Může vyvolat alergickou reakci
EUH210 - Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.

Produkt ošetřený biocidy: hromadná reakce 5-chlor-2-methyl-2h-isothiazol-3-onu a 2-methyl-2h-isothiazol-3-onu (3: 1), 1,2-benzisothiazol-3 (2H )-on.

Komentáře: přepravujte a skladujte při teplotě od + 10 °C do + 30 °C. Drž se dál od dětí. Není určen k použití na povrchy, které přicházejí do přímého styku s potravinami. Před nanesením zkontrolujte působení lepidla na lepené prvky. Chraňte před mrazem. Zmrazené lepidlo trvale ztrácí své vlastnosti. Lepidlo není konstrukční lepidlo, není určeno k přenosu významných namáhání. Spoj je plně vodotěsný po 7 dnech. Nelepí se na PP, PE, PTFE.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
DKDD3750_2_INT1G