Kanystr HDPE 5 l s víčkem paleta 228 ks   (OP-00014)

Kanystr HDPE s víčkem 5 l kanystr vyrobený z velmi odolného plastu HDPE, tj. polyethylenu s vysokou hustotou. Kanystr je odolný vůči mechanickému poškození a agresivním přípravkům jako jsou domácí chemikálie a chemické látky jako aceton nebo líh. Cena zahrnuje víčko typu FI 38C určené pro tento typ kanystru.

Dodací lhůta přibližně 10 pracovních dnů.
Minimální množství je 1 paleta.
Dostupnost barev podle požadavku. Cena se může změnit v závislosti na barevné verzi.
Cena uvedená za bílou barvu.
Příklady barev víček typu FI 38C: bílá, oranžová, červená, tmavě modrá, zelená, žlutá.

Při objednávání většího počtu kusu je kupní cena a doba realizace individuálně určena.

Kontaktujte nás i v případě zavádění nových obalů z HDPE, PP a PET. Projekt Vám zpracujeme od návrhu až po konečný výrobek.
Predajná cena bez DPH / ks
m
Predajná cena s DPH / ks
m
Kanystr HDPE s víčkem 5 l kanystr vyrobený z velmi odolného plastu HDPE, tj. polyethylenu s vysokou hustotou. Kanystr je odolný vůči mechanickému poškození a agresivním přípravkům jako jsou domácí chemikálie a chemické látky jako aceton nebo líh. Kanystr má ví části tvarované ucho pro bezpečné uchopení, které umožňuje pohodlný transport plné nádoby na delší vzdálenosti.

Používá se při rozlévání prakticky většiny chemických produktů, destilované vody, lihu, oleje, barev, emulzí. Průměr plnicího otvoru je 31,1 mm. Hmotnost obalu je 155 g. Nabízené kanystry prodáváme v různých barvách, které jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka. Základní barva kanystru: bílá.

Polyethylenové plasty jsou ideální pro výrobu obalů používaných vém a farmaceutickém průmyslu a pro chemické a úklidové přípravky pro domácnosti. HDPE kanystry se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a procesy stárnutí, které jsou výsledkem degradace polymeru pod vlivem teploty a světelných paprsků, jako je UV záření. Mají neutrální vůni. Jsou hladké na dotek, bez ostrých hran.

Technické parametry:

 • Objem 5 l
 • Plast HDPE
 • Hmotnost 155 g
 • Průměr plnicího otvoru 31,1 mm
 • Průměr závitu - 37,6 mm
 • Balení 228 ks/paleta
 • Rozměry: 288 x 186 x 136 mm (výška x šířka x délka)
 • Dostupnosť:
  Nie je na sklade
  Č. tovaru:
  OP-00014