Kanystr HDPE 5 l bez víčka paleta 228 ks   (OP-00007)

Kanystr HDPE bez víčka 5 l kanystr vyrobený z velmi odolného plastu HDPE, tj. polyethylenu s vysokou hustotou. Kanystr je odolný vůči mechanickému poškození a agresivním přípravkům jako jsou domácí chemikálie a chemické látky jako aceton nebo líh.

Dodací lhůta přibližně 10 pracovních dnů.
Minimální množství je 1 paleta.
Dostupnost barev podle požadavku. Cena se může změnit v závislosti na barevné verzi.
Cena uvedená za bílou barvu.

Při objednávání většího množství kusu je kupní cena a doba realizace individuálně určena.

Kontaktujte nás i v případě zavádění nových obalů z HDPE, PP a PET. Projekt Vám zpracujeme od návrhu až po konečný výrobek.
Prodejní cena bez DPH / ks
m
Prodejní cena s DPH / ks
m
Kanystr HDPE bez uzávěru 5 l kanystr vyrobený z velmi odolného plastu HDPE, tj. polyethylenu s vysokou hustotou. Kanystr je odolný vůči mechanickému poškození a agresivním přípravkům jako jsou domácí chemikálie a chemické látky jako aceton nebo líh. Kanystr má ví části ucho, které umožňuječné uchopení a pohodlný transport plné nádoby na delší vzdálenosti.

Používá se při rozlévání prakticky většiny chemických produktů, destilované vody, lihu, oleje, barev, emulzí. Průměr plnicího otvoru je 31,1 mm. Hmotnost obalu je 155 g. Nabízené kanystry prodáváme v různých barvách, které jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka. Základní barva kanystru: bílá.

Polyethylenové plasty jsou ideální pro výrobu obalů používaných vém a farmaceutickém průmyslu a pro chemické a úklidové přípravky pro domácnosti. HDPE kanystry se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a procesy stárnutí, které jsou výsledkem degradace polymeru pod vlivem teploty a světelných paprsků, jako je UV záření. Mají neutrální vůni. Jsou hladké na dotek, bez ostrých hran.

Technické parametry:

 • Objem 5 l
 • Plast HDPE
 • Hmotnost 155 g
 • Průměr plnicího otvoru 31,1 mm
 • Průměr závitu 37,6 mm
 • Balení 228 ks/paleta
 • Rozměry: 288 x 186 x 136 mm (výška x šířka x délka)
 • Dostupnost:
  expedice 2 až 5 dnů
  Č.zboží:
  OP-00007