Láhev s uchem 3l bez víčka paleta 250 ks   (OP-00003)

Láhev sbez víčka 3 l láhev vyrobená z velmi odolného plastu HDPE. Láhev určená pro plnění chemickými přípravky do domácnosti jako jsou tekuté prací prostředky, koncentráty, aviváže nebo odstraňovače skvrn. Je také vhodným obalem pro dávkování pěn do koupele.

 • Dodací lhůta přibližně 10 pracovních dnů.
 • Minimální množství je 1 paleta.
 • Dostupnost barev podle požadavku. Cena se může změnit v závislosti na barevné verzi.
 • Cena uvedená pro bílou barvu.
 • Predajná cena bez DPH / ks
  m
  Predajná cena s DPH / ks
  m
  Láhev HDPE bez víčka 3 l láhev vyrobená z velmi odolného plastu HDPE, tj. polyethylenu s vysokou hustotou. Láhev je odolná vůči mechanickému poškození a agresivním přípravkům jako jsou domácí úklidové prostředky (zvýšené pH = 14, zásady).á ergonomické ucho pro bezpečné uchopení, které je vhodné pro každou velikost ruky.žívá se pro plnění chemickými přípravky používanými v domácnostech jako jsouáže, tekuté prací prostředky, gely, bělidla nebo odstraňovače skvrn. Průměr plnicího otvoru 46,2 mm usnadňuje přesné nalití přípravku do zásobníku pračky. Láhev válním tvaru. Hmotnost obalu je 105 g.

  Nabízené láhve prodáváme v různých barvách, které jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka. Základní barva láhve: bílá.

  Polyethylenové plasty jsou ideální pro výrobu obalů používaných vém průmyslu a pro úklidové přípravky pro domácnosti. Láhve z HDPE se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a procesům stárnutí, které jsou výsledkem degradace polymeru pod vlivem teploty nebo světelných paprsků jako je UV záření. Mají neutrální vůni. Jsou hladké na dotek, bez ostrých hran.  Technické parametry:

  Objem 3 l
  Plast HDPE
  Hmotnost 105 g
  Průměr plnicího otvoru 46,2 mm
  Průměr závitu 51,5 mm
  Balení 250 ks/paleta
  Rozměry: 313,4x176,5x104,5 mm (výška x šířka x délka)
  Dostupnosť:
  Nie je na sklade
  Č. tovaru:
  OP-00003