Láhev s uchem 2l bez víčka paleta 384 ks   (OP-00002)

Láhev sí bez víčka 2 l láhev vyrobená z velmi odolného plastu HDPE. Má ergonomické ucho. Láhev určená pro plnění chemickými přípravky do domácnosti jako tekuté prací prostředky, koncentráty, aviváže nebo odstraňovače skvrn. Je také vhodným balením pro dávkování pěn do koupele.

 • Dodací lhůta přibližně 10 pracovních dnů.
 • Minimální množství je 1 paleta.
 • Dostupnost barev podle požadavku. Cena se může změnit v závislosti na barevné verzi
 • Cena uvedená za láhev v bílé barvě.
 • Prodejní cena bez DPH / ks
  m
  Prodejní cena s DPH / ks
  m
  Láhev HDPE bez víčka 2 l láhev vyrobená z velmi odolného plastu HDPE, tj. polyethylenu s vysokou hustotou. Odolná vůči mechanickému poškození a agresivním přípravkům jako jsou domácí úklidové prostředky (zvýšené pH = 14, zásady). Má ergonomické ucho pro bezpečné uchopení, které je vhodné pro každou velikost ruky.žívá se pro plnění chemickými přípravky používanými v domácnostech jako jsou aviváže, tekuté prací prostředky, gely, bělidla. Průměr plnicího otvoru 46,2 mm usnadňuje přesné nalití přípravku do zásobníku pračky. Láhev válním tvaru. Hmotnost láhve je 85 g.

  Nabízené láhve se prodávají v různých barvách, které jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka. Základní barva láhve: bílá.

  Polyethylenové plasty jsou ideální pro výrobu obalů používaných vém průmyslu a pro úklidové přípravky pro domácnosti. Láhve z HDPE se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození a procesům stárnutí, které jsou výsledkem degradace polymeru pod vlivem teploty nebo světelných paprsků jako je UV záření. Mají neutrální vůni. Jsou hladké na dotek, bez ostrých hran.

  Technické parametry:

  Objem 2 l
  Plast HDPE
  Hmotnost 80 g
  Průměr plnicího otvoru 46,2 mm
  Průměr závitu 51,5 mm
  Balení 384 ks/paleta
  Rozměry: 272x153,6x92,5 mm (výška x šířka x délka)
  Dostupnost:
  expedice 2 až 5 dnů
  Č.zboží:
  OP-00002