Antibakteriální mýdlo Roko Professional 0,5 l   (RPF-0025)

Profesionální tekuté mýdlo ROKO PROFESSIONAL DUO ACTIVE - mýdlo obsahuje vyživující složky, které zlepšují hydrataci, pružnost a hebkost pokožky. Dermatologicky a mikrobiologicky testováno, má neutrální pH, neobsahuje barviva ani vonné složky, zajišťuje hygienickou čistotu a je jemné k pokožce.
Predajná cena bez DPH / ks
8,26 CZK
Predajná cena s DPH / ks
9,99 CZK
Duo Active ROKO Professional 0,5 l je tekuté mýdlo s antibakteriálními vlastnostmi pro mytí rukou a těla. Dermatologicky a mikrobiologicky testováno. Doporučeno zejména pro potravinářské závody a gastronomická zařízení. Poskytuje hygienickou čistotu. Neškodí pokožce ani při častém mytí. Díky přírodním lipidům získaným ze slunečnicového a kokosového oleje zanechává pokožku pružnou, regenerovanou a hydratovanou. Použité suroviny způsobují znatelné zlepšení vlhkosti kůže, její hladkosti a pružnosti. Produkt je schválen pro použití v závodech na výrobu potravin.

Způsob použití: na vlhkou dlaň nebo houbičku naneste malé množství mýdla a rozetřete na vlhké ruce. Po umytí opláchněte ruce vodou.
Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Uvedené datum je zároveň číslem šarže. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu a chraňte před mrazem. Uchovávat při teplotě 5°C - 35°C.


 • bezbarvé mýdlo a bez zápachu
 • nevykazuje senzibilizující vlastnosti
 • velmi jemné mýdlo a šetrné k pokožce.
 • dermatologicky testováno
 • s antibakteriálními vlastnostmi
 • vhodné do výroby v potravinářských závodech

 • Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Chloride, Triclosan, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Methylchloroisothiazolinone, Metylisothiazolinone.
  Dostupnosť:
  Na sklade
  Č. tovaru:
  RPF-0025
  Predajca:
  INFOLINKA
  INFOLINKA
  Mail
  info@distripark.cz
  Telefón
  558769166