Vitamin C, kyselina askorbová, potravinářská 300 kg   (KW-0002)

Vitamin C, kyselina askorbová, potravinářská 300 kg  (KW-0002)
Vitamín C, kyselina askorbová potravinářská - kyselina L-askorbová neboli vitamín C s chemickým složením C6H8O6. Vitamín C je potravinářská přídavná látka patřící do kategorie antioxidantů a regulátorů kyselosti s číslem E300. Používá se v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu a jako laboratorním činidlo. Kyselina askorbová je silný antioxidant, který zpomaluje proces stárnutí. V potravinářském průmyslu se používá jako antioxidant a regulátor kyselosti.

Vitamín C je dostupný v balení:

 • 25 kg pytel
 • 300 kg polopaleta
 • 1000 kg paleta
  Prodejní cena bez DPH / ks
  68 327,30 Kč
  Prodejní cena s DPH / ks
  82 676,00 Kč
  Kyselina askorbová je běžný název vitamínu C. Je zcela rozpustný ve vodě, což vede k snadnému procesu produkce farmaceutických přípravků, doplňků stravy a potravinových produktů. Používá se v pivovarnictví jako regulátor pH. Ve velkém množství je používán výrobci potravin a nápojů.

  Vitamín C se přidává prakticky do všech potravin, aby obohatil složení produktů o tuto složku a prodloužil jejich trvanlivost. Ve farmacii a v kosmetických výrobcích, např. krémech, bojuje proti volným radikálům a tím zabraňuje procesu stárnutí pokožky, stejně jako vytváření vrásek. Kyselina L-askorbová je základem pro výrobu solí a esterů, které se používají v potravinářském průmyslu jako antioxidanty a regulátory kyselosti. Výrobci ovocných produktů a zavařenin přidávají vitamín C do džemu, džusů a pyré.

  Antioxidant, kterým je kyselina askorbová, má za úkol prodloužit trvanlivost potravinářských produktů zpomalováním oxidační reakci. Má vlastnosti regulující kyselost a antioxidační vlastnosti, proto se běžně používá jako přísada do potravin s označením E300. Omezuje nepříznivé chemické změny v produktech jako jsou například tuky, ovoce a zelenina. Chrání potravinářské výrobky před změnou barvy, tmavnutím. Má také okyselující nebo konzervační vlastnosti. Zabraňuje tvorbě jedovatých nitrosaminů v peklovaném mase a chrání jeho přirozené barvy. Používá se také k úpravě vody v bazénu.

  Vlastnosti vitaminu C / kyseliny askorbové:

 • uchovává potraviny (prodlužuje trvanlivost)
 • reguluje kyselost (regulátor pH)
 • zachovává přirozené barvy výrobků
 • má antioxidační a redukční vlastnosti
 • bojuje proti tvorbě volných radikálů
 • přírodní a ekologické potravinářské přídavné látky

 • Název látky: kyselina l-askorbová
  Číslo CAS: 50-81-7
  Číslo ES: 200-066-2
  Forma: pevná
  Barva: bílá
  Zápach: bez zápachu
  pH: přibližně 2,2 - 2,5 (50 g / l H2O, 20 ° C)
  Hustota: ~ 1,65 g/cmł
  Hmotnost sypkých hmot: přibližně 500-900 kg/mł
  Rozpustnost:
  ve vodě: 330 g/l (24 °C)
  v ethanolu: 20 g/l (20 °C)
  Je skladem:
  expedice do 2 dnů
  Č.zboží:
  KW-0002
  Vitamin C, kyselina askorbová, potravinářská 1000 kg - Vitamín C, kyselina askorbová potravinářská - kyselina L-askorbová neboli vitamín C s chemickým složením C6H8O6. Vitamín C je potravinářská přídavná látka patřící do kategorie antioxidantů a regulátorů kyselosti s číslem E300. Používá se v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu a jako laboratorním činidlo. Kyselina askorbová je silný antioxidant, který zpomaluje proces stárnutí. V potravinářském průmyslu se používá jako antioxidant a regulátor kyselosti.

Vitamín C je dostupný v balení:
25 kg pytel
300 kg polopaleta
1000 kg paleta
  KW-0003
  Vitamín C, kyselina askorbová potravinářská - kyselina L-askorbová neboli vitamín C s chemickým složením C6H8O6. Vitamín C je potravinářská přídavná látka patřící do kategorie antioxidantů a regulátorů kyselosti s číslem E300. Používá se v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu a jako laboratorním činidlo. Kyselina askorbová je silný antioxidant, který zpomaluje proces stárnutí. V potravinářském průmyslu se používá jako antioxidant a regulátor kyselosti. Vitamín C je dostupný v balení: 25 kg pytel 300 kg polopaleta 1000 kg paleta
  expedice do 2 dnů 274 025,00 Kč s DPH/ks
  Vitamin C, kyselina askorbová, potravinářská 25 kg - Vitamín C, kyselina askorbová potravinářská 25 kg - kyselina L-askorbová neboli vitamín C s chemickým složením C6H8O6. Vitamín C je potravinářská přídavná látka patřící do kategorie antioxidantů a regulátorů kyselosti s číslem E300. Používá se v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu a jako laboratorním činidlo. Kyselina askorbová je silný antioxidant, který zpomaluje proces stárnutí. V potravinářském průmyslu se používá jako antioxidant a regulátor kyselosti.

Vitamín C je dostupný v balení:
25 kg pytel
300 kg polopaleta
1000 kg paleta
  KW-0001
  Vitamín C, kyselina askorbová potravinářská 25 kg - kyselina L-askorbová neboli vitamín C s chemickým složením C6H8O6. Vitamín C je potravinářská přídavná látka patřící do kategorie antioxidantů a regulátorů kyselosti s číslem E300. Používá se v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu a jako laboratorním činidlo. Kyselina askorbová je silný antioxidant, který zpomaluje proces stárnutí. V potravinářském průmyslu se používá jako antioxidant a regulátor kyselosti. Vitamín C je dostupný v balení: 25 kg pytel 300 kg polopaleta 1000 kg paleta
  expedice do 2 dnů 6 937,00 Kč s DPH/ks
  Prodejce:
  INFOLINKA
  INFOLINKA
  Mail
  info@distripark.cz
  Telefon
  558769166