DRAGON All purpose elastic filler 1,5kg (8mm) akrylový tmel   (DMSUE01_EN)

Vysoce kvalitní, pomalu tuhnoucí akrylový tmel připravený k použití - pružný. Poskytuje bílé, hladké a odolné povrchy. Snadno se nanáší a brousí. Zajišťuje dýchání stěn. Malý průměr zrn zaručuje vysoce kvalitní povrch. Bílý.

Výrobek je určen pro renovace, dokončovací a dekorativní práce ve stavebnictví. Používá se k vyplňování nerovností, škrábanců, dutin, rýh, kované omítky, trhlin, mezer a mezer v podkladu. Doporučeno pro vyrovnání nerovností v betonu, vápenno-vápenném, sádrovo-vápenném a jiných typických podkladech používaných ve stavebnictví. Perfektní jako základ pro akrylové, silikonové a ftalové barvy. Při externím použití je nutné povrch chránit kvalitní fasádní barvou.
Prodejní cena bez DPH / ks
72,70 Kč
Prodejní cena s DPH / ks
88,00 Kč
Návod k použití:
1. Povrch očistěte od starých nátěrů, mastnoty a nečistot a odstraňte prach.
2. Práce by měly být prováděny při teplotě od + 10 ° C do + 25 ° C (teplota vzduchu a povrchu tmelu) a vlhkosti vzduchu max. 70%.
3. V případě vysoce absorpčních povrchů (např. sádry) by měl být povrch opatřen základním nátěrem DRAGON „Deep Penetrating Primer.
4. Naneste vrstvy stěrkou do tloušťky 6 mm. Maximální hloubka plnění je 8 mm. Při vyplňování větších mezer se doporučuje nanést dvě vrstvy. Další vrstva by měla být aplikována po zaschnutí předchozí.
5. Po úplném zaschnutí - přibližně 6 hodin (v závislosti na teplotě a vlhkosti) lze hmotu obrousit a natřít.
6. V případě větších mezer se doporučuje použít DRAGON „elastická opravná výplň.
7. Po práci nářadí omyjte vodou.
8. Po dokončení prací těsně uzavřete obal.

Produkt by měl být přepravován a skladován v těsně uzavřeném originálním obalu při teplotě mezi + 5 ° C a + 30 ° C. Chraňte před dětmi. Během prací a po jejich dokončení by měla být místnost větrána, dokud nezmizí charakteristický zápach. Nepoužívejte hmotu na místech vystavených přímému kontaktu s vodou. Doba schnutí závisí na teplotě a vlhkosti vzduchu. Tmel, nepoužívaný, těsně uzavřený v původním obalu, zůstává vhodný pro další použití. Chraňte před mrazem.
Dostupnost:
Skladem
Č.zboží:
DMSUE01_EN